Корзина
938 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Материалы для шумоизоляции авто, перетяжка салона авто от "Изолон-Вест"
+38-068-573-88-44
+38-095-573-88-44
+38-073-573-88-44

Изолон в теплоізоляції, пароізоляції, гідроізоляції покрівлі.

Изолон в теплоізоляції, пароізоляції, гідроізоляції покрівлі.

Відомо, що одна з частих проблем, з якою стикаються будівельники - це утеплення даху. Кожному господарю важливо захистити свій будинок від холоду, а покрівлю - від утворення цвілі, зледеніння, появи комах і гризунів, що в наших широтах далеко не рідкість. Саме тому на будівельному ринку така увага приділяється матеріалам для теплоізоляції покрівлі. Одним із найкращих варіантів вважається спінений поліетилен в якості відбиваючої теплоізоляції даху і гідро-і пароізоляції стелі в силу таких його властивостей, як:

  •     закрита коміркова структура, що дозволяє підвищувати опір теплопередачі;
  •     фольгована поверхня теплоізоляції відбиває інфрачервоне випромінювання на 97%;
  •     низький коефіцієнт теплопровідності перешкоджає втраті тепла і заощаджує електроенергію до 30%.

Даний матеріал допомагає зберегти тепло всередині і перешкоджає охолодженню його зовні. Працює як шумо- і пароізолятор, що особливо актуально для покрівель з профнастилу, оцинкованого заліза, покрівельної міді та металочерепиці.
При правильному застосуванні фольгованого Изолону для пароізоляції, гідроізоляції та теплоізоляції покрівлі та мансарди необхідно полотно пінополіетилену викласти і закріпити  на основу скатного даху  фольгованою поверхнею до покрівельного матеріалу, залишивши повітряний прошарок 2-4 см між фольгою і покрівельним матеріалом. Полотно Изолону вкладають знизу до верху даху з перекриттям листів 10-15 см. Край наступного листа по всій довжині проклеюється алюмінієвим скотчем. У такому випадку діє єфект відбиваючої теплоізоляції, також полотно Изолону захищає від проникнення пилу, попереджує конденсацію вологи і знижує шум ззовні.  Для даху також важливо утеплити стельову основу, спочатку кладуться теплоізоляційні плити, потім - пароізоляція стелі, яка перешкоджає утворенню конденсату, і тільки потім підшивається сама стеля. Таким чином, не буде перегріву даху влітку і утворення грибка і корозії від надлишку вологи в холодніші пори року. Коли під дахом розміщена мансарда, полотно фольгованого Изолону використовується для пароізоляції даху, а також як теплоізоляція приміщення мансарди, використовуючи ефект відбиття тепла фольгованим пінополіетиленом. Обов’язково зберегти повітряний прошарок 2-3 см між фольгою теплоізолятора та внітрішньою обшивкою мансарди.

 

При застосуванні Изолону для пароізоляції, гідроізоляції, теплоізоляції плоских дахів на залізобетонну плиту кладуть шар пароізоляції, закріплюють жорстким утеплювачем. Зверху поміщається гідроізоляція. Над ними ще два шари: дренажний, піщана подушка, і останнім третім шаром виступає тротуарне покриття.


В даний час широко поширене озеленення дахів. Як тут застосовується Изолон?
На залізобетонну плиту кладеться шар пароізоляції покрівлі, потім - жорсткий утеплювач. Після цього для запобігання попадання вологи використовується гідроізоляція, потім встановлюється протикорінна мембрана, слідом поміщається дренажний шар, а останнім шаром в «пирозі» стає родючий грунт.
Серед конкурентних переваг Изолону можна назвати здатність легко відновлювати свою форму, водовідштовхувальні властивості, стійкість до екстремальних температур, хімічну інертність і довговічність.
Ці властивості забезпечують той необхідний мінімум, яким повинні володіти гідро- і пароізоляція покрівлі, відбиваюча теплоізоляція даху житлової будови в умовах сильного вітру, рясних дощів, снігопадів і раптового перепаду температур.

Другие статьи