Корзина
807 отзывов
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Материалы для шумоизоляции авто, перетяжка салона авто от "Изолон-Вест"
+380685738844
+380955738844
+380735738844

Відбиваюча теплоізоляція, пароізоляція бані

Відбиваюча теплоізоляція, пароізоляція бані

При будівництві лазень і банних комплексів одним з найважливіших критеріїв оцінки якості парної є здатність утримувати тепло. Головним завданням фактично стає створення всім відомого «ефекту термоса». Баня, особливо в зимовий час, повинна гарантувати стабільно високу температуру всередині приміщення, що не так просто, так як дерев'яні лазні гниють від вологи, а цегляні - добре проводять тепло, тобто швидко вистигають. В якості термоізоляції лазні застосовуються різні теплоізоляційні матеріали
 За своїми характеристиками Изолон в якості відбиваючої теплоізоляції, пароізоляції для лазні або парної відрізняється від аналогічних матеріалів по товщині.
Наприклад:фольгований Изолон ППЭ 3010 товщиною 10 мм.
Для порівняння, аналогічні матеріали мають наступну товщину:

 •     цегла глиняна - 650 мм
 •     деревина - 120 мм
 •     пінобетон - 330 мм
 •     мінеральні мати- 77 мм
 •     пінопласт - 60 мм


Крім цього, він володіє рядом унікальних властивостей:

 •     стійкістю до температур: від -80 до +120 ° С;
 •     гідрофобністю 99%;
 •     низьким коефіцієнтом паропроникнення 0.001 мг / м год Па;
 •     низьким коефіцієнтом теплопровідності 0.031-0.040 (Вт / м ° С)
 •     низькою щільністю 26-45 кг / м ³;
 •     опором теплопередачі, що становить 1.2 м ² ° С / Вт;
 •     питомою теплоємністю 1.95 кДж / кг ° С;
 •     ефективністю відбиття сонячних променів 97%


При будівництві лазні Изолон варто застосовувати як при закладці фундаменту, так і при зведенні стін, утепленні дверей і вікон, а також стелі.

Для захисту стіни стики бруса необхідно прокласти тонким шаром Изолона. Потім кладеться утеплювач з пінополіетилену, після цього - гідроізоляція. Необхідно пам'ятати про зазор в 3-4 см між гідроізоляцією і зовнішньою обшивкою фасаду. Між стіною і фундаментом також прокладається шар гідроізоляції з пінополіетилену.

Фундамент є однією з головних зон пароізоляції, оскільки грунтові води насичують грунт вологою, що не може не створювати небезпеки деформацій конструкції через просідання грунту, її промерзання в зимовий час; з'являється ризик утворення тріщин і перекосу вікон і дверей. Тому перш ніж утеплювати, для ізоляції дерев'яного перекриття по грунту засипаємо грунт піском: потім стяжка в 50 мм, використовується або бетонна, або цементно-піщана заготівля. Після цього кладеться шар гідроізоляції з Изолона. Потім - балки і теплоізоляція лазні. Далі потрібно пароізолювати підлогу - тому рекомендується шар пароізоляції з Изолона. І тільки потім  настилається покриття з дощок або щитів.

Тепло-пароізоляція дерев'яних перекриттів

Якщо передбачається більш складний варіант з ізоляцією дерев'яного перекриття з підпіллям, то крім утрамбованого піску і бетонної заготовки, які розміщені на грунт, застосовується гідроізоляція з Изолона з високою щільністю, потім йде шар тепло-і пароізоляції, і тільки потім використовується підлогове покриття.
Пароізоляція для лазні - це необхідна умова її правильної побудови, а відбиваюча теплоізоляція лазні з пінополіетилену - один з кращих варіантів, що дозволяє щей заощаджувати енергію на обігріві бані, завдяки унікальній властивості відбиваючої ізоляції Изолона.
 

Другие статьи