Корзина
807 отзывов
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Материалы для шумоизоляции авто, перетяжка салона авто от "Изолон-Вест"
+380685738844
+380955738844
+380735738844

Підкладка звукоізоляційна під ламінат та паркетну дошку з фізично спіненого пінополіетилену Изолон ППЭ

Підкладка звукоізоляційна під ламінат та паркетну дошку з фізично спіненого пінополіетилену Изолон ППЭ

Підкладка звукоізоляційна під ламінат та паркетну дошку
 з фізично та хімічно  зшитого пінополіетилену Изолон.
Звукоізолююча підкладка з Изолон ППЭ під паркетну дошку і ламінат - це звукоізоляція вищої якості з фізично зшитого Изолон ППЭ та хімічно-зшитого Изолон ППЭ НХ.

•    Еліт клас
Изолон    ППЭ   1502 (2мм),
Изолон ППЭ 1504 (4мм) - (щільність 66 кг\м3) - матеріал дорогий, але вартий своєї ціни.
•    Оптіма клас
 Изолон    ППЭ  3002 (2мм),
 Изолон ППЭ 3003 (3мм) - (щільність 33 кг\м3) - основні позиції з середнім ціновим рівнем.
•    Бюджет клас
 Изолон ППЭ НХ 3004 (4мм) - (щільність 33 кг\м3) - дешевша позиція в лінійці з високими якісними показниками.

Изолон ППЭ являє собою ідеально рівний матеріал матово-білого та сірого кольору Изолон ППЭ НХ з шириною полотна в 1.5 м. з закритопористою мікроструктурою матеріалу.
Матеріал не токсичний, без запаху, повністю гігієнічно і екологічно безпечний, не викликає алергії.
Стійкий до гниття, до хімічних продуктів, до мастил, нафти, бензину, спирту.
Довговічність (розрахункова) 80-90 років, що означає збереження амортизатизуючих  властивостей протягом всього терміну служби покриття і запобігання виникненню прогинів в підлозі з часом.
Укладанням підкладки під ламінат з Изолон ППЭ вирішується безліч завдань:
     Вирівнювання поверхні. Ламінат чи паркетна дошка не буде «хлюпати», оскільки підкладка Изолон ППЭ є амортизуючим прошарком між плитами перекриття і підлоговим покриттям, а також ідеально компенсує невеликі перепади основи підлоги по висоті і запобігає зламу замкових з'єднань ламінату чи дощок паркету. Просвіт між поверхнею ламінату та контрольною 2-х метровою лінійкою не повинен бути більше 2 мм. Це необхідно для того, щоб покриття не стало люфтувати через деякий час там, де просвіт між підлоговим покриттям і стяжкою був найбільший.
Звукоізоляція.  Відмінно гасить ударні шуми, що виникають при ходінні по квартирі. Шуми менш чутні і в самій квартирі, і поверхом нижче. Ви отримуєте дійсно «тиху» підлогу, так як підкладка з Изолон ППЭ поглинає до 20дБ і розсіює до 70% звуку.
Є прекрасним амортизатором між стяжкою та ламінатом.
Теплоізоляція. Важливою характеристикою підкладки ППЭ є відмінні теполізоляційні параметри. Але розраховувати на хорошу теплоізоляцію підлоги, при товщині підкладки 2-4мм , не варто.
Захист від вологи.  Изолон ППЭ є практично паронепроникним і не вбирає вологу, що запобігає проникненню вологи і ,як наслідок, здуття підлоги.
Укладання підкладки під ламінат з Изолон ППЭ повинне бути проведене відповідно до рекомендацій виробників ламінованого паркету.
Головні правила:
•    Укладання підкладки ППЭ проводиться на чисту поверхню без пилу й більших часток. Інакше вони її прорвуть і підлога може скрипіти при ходінні.
•    Поверхня ,де розтиляється підкладка повинна бути сухою.
•    Полотна підкладки ППЭ укладаються в стик і надійно скріплюються скотчем ПВХ, скотчем алюмінієвим, скотчем алюмінієвим армованим для забезпечення пароізоляції.
•    Товщина підкладки ППЭ не більше 4мм. Інакше підлога може злегка прогинатися при ходьбі.У кілька шарів підкладку під ламінат ППЭ укладати не рекомендується.
     Підкладка під ламінат не зазпечує повної звукоізоляції. Це завдання може в повній мірі виконати «плаваюча підлога», де використовується Изолон ППЭ товщиною 8-10мм, поверх якого заливається бетонна стяжка 50-80 мм. Головне, при укладанні підкладки під ламінат, дотримати зазор між стінами і покладеним ламінатом, щоб звук з підлоги не передавався на стіни. І при монтажі плінтусів також необхідно забезпечити зазор між ними і ламінатом.
Ламінат схильний до розширення і звуження, в залежності від вологості навколишнього повітря. Дані зазори потрібні для того, щоб він не став дибки, упершись при розширенні в стіни, і не поламалися з'єднувальні замки окремих панелей.

Другие статьи