Корзина
590 отзывов
+380679770390
+380506198946
+380735738844
УкраинаЛьвовская областьДрогобычул.Самборская,83
Корзина
Материалы для шумоизоляции авто, перетяжка салона авто от "Изолон-Вест"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Звукоізоляція для "плаваючої підлоги"

Звукоізоляція для "плаваючої підлоги"

   Изолон ППЭ (НХ) - рулонний матеріал для шумоізоляції міжповерхових перекриттів з фізично (НХ-хімічно) зшитого пінополіетилену російського  виробництва(Іжевськ). Завдяки зшитій і закритій структурі комірок Изолон ППЭ має більш високу пружність у порівнянні з іншими спіненими шумоізоляційними матеріалами.
   Однорідна структура комірок і оптимальна щільність матеріалу забезпечують стабільні характеристики протягом усього періоду експлуатації. Це запобігає в майбутньому розтріскуванню цементної стяжки, а отже, і порушенню цілісності чистового покриття. Изолон ППЭ гнучкий і еластичний, тому не кришиться при монтажі на відміну від пінополістиролів.
Рекомендації з монтажу хімічно зшитого пінополіетилену в системі "плаваюча підлога":


 Для ефективної і довговічної шумоізоляції міжповерхових перекриттів рекомендується застосовувати матеріали марки Изолон ППЭ 3005, 3008, 3010 в залежності від потреби і завдання проекту. Товщина шумоізоляційного полотна розраховується для кожного конкретного проекту.
   Ізольовані перекриття не вимагають спеціальних робіт по підготовці, за винятком випадків, коли необхідно провести антигрибкову обробку або роботи з вирівнювання стяжки підлоги.
   На плиту перекриття (якщо вона досить рівна) або вирівнює стяжку укладають шумоізоляційні полотна Изолон ППЭ 3005, 3008, 3010  в стик, а по периметру приміщення, що ізолюються на 8-10 см заводять на стіни, для запобігання містків звуку між кінцевим покриттям підлоги (паркетна дошка, ламінат) і елементами будинку.
    Шумоізоляційні полотна Изолон ППЭ 3005, 3008, 3010 не вимагають кріплення до поверхні плити перекриття.
   Стики між полотнами проклеюються по зовнішній поверхні стрічкою ППЭ 3003 ВБ або будівельним скотчем з підвищеною адгезією, шириною 50-100 мм .
   При монтажі виключається застосування додаткових захисних плівок, тому шумоізоляційний матеріал Изолон ППЭ інертний до агресивного середовища цементної стяжки.
     Поверх шумоізолюючих полотен укладається армуюча стяжка товщиною від 30 мм .
    Полотна Изолон ППЭ зберігають гнучкість і еластичність при мінусових температурах і крояться будівельним ножем.
 

Предыдущие статьи