Корзина
903 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Материалы для шумоизоляции авто, перетяжка салона авто от "Изолон-Вест"
+38-068-573-88-44
+38-095-573-88-44
+38-073-573-88-44

Звукоізоляція стін і міжкімнатних перегородок

Звукоізоляція стін і міжкімнатних перегородок


ПЕРЕВАГИ ЗВУКОІЗОЛЯЦІЇ ИЗОЛОН:

 •      Відмінна ударозвукова ізоляція;
 •     Відмінна шумоізоляція;
 •     Звукоізоляція Изолон ідеально підходить для застосування як в приватних будинках, так і в промислових і офісних будівлях;
 •     Підсилює звукопоглинання. Изолон може використовуватися в комбінації з традиційними шумопоглинаючими матеріалами, наприклад, мінераловатною і базальтовою ізоляцією, суттєво підвищуючи їх ізоляційні властивості;
 •     Матеріали, представлені торговою маркою ИЗОЛОН, мають різну товщину і щільність, що дозволяє підібрати потрібне рішення проблеми звукоізоляції в приміщеннях різного призначення;
 •     Звукоізоляційні матеріали ІЗОЛОН представлені з клейким шаром і без нього, що робить поводження з матеріалом легким, швидким і безтурботним.
 •     Практично нульове водопоглинання;
 •     М'якість, еластичність і мала вага Изолону, що забезпечує легкість роботи з матеріалом;
 •     Зберігає еластичність при температурах від -80 ° С до +100 ° С;
 •     Довговічність, стійкість до грибкових уражень, окислювання, ультрафіолетового випромінювання, слабких лугів, слабких кислот, кліматичних умов;
 •     Екологічна і гігієнічна безпека матеріалів ІЗОЛОН.


 
Шумо-, звукоізоляція внутрішніх перегородок

Креслення 1
 
   Внутрішня перегородка, що складається з плити з мінеральної вати, матеріалів ИЗОЛОН ППЭ 3005 і ИЗОЛОН ППЭ НХ 3005 на дві сторони і по одному листу з гіпсокартону на кожну сторону.
   Під направляючий профіль по всьому периметру проклеюється звукоізоляційна ущільнювальна стрічка Изолон.
   У місцях примикання перегородки до стелі передбачається зазор 15-20мм., який заповнюється пружною прокладкою з смуги ИЗОЛОНА ППЭ 3015 або ППЭ 3020.


Шумо-, звукоізоляція зовнішніх стін зсередини

   Звукоізоляція стіни виконується по обрешітці або стіні матеріалом ІЗОЛОН ППЭ 3008 - 3050 або ІЗОЛОН ППЭ НХ 3008 - 3050 внапуск.
   Під направляючий профіль по всьому периметру проклеюється звукоізоляційна ущільнювальна стрічка Ізолон.
 
4.jpg P110.jpg
 
ДОДАТКОВА ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ ПЕРЕГОРОДОК

 
   Традиційною конструкцією є каркасні або каркасно-обшивні перегородки. Необхідну звукову ізоляцію перегородок забезпечує шар з ИЗОЛОНА ППЭ 3005 або ППЭ НХ 3005. Місце примикання перегородки до підлоги заповнюється пружною прокладкою з ИЗОЛОНА.
   Для зручності монтажу звукоізоляції на перегородках можна використовувати самоклеючий ИЗОЛОНTЕЙП ППЭ 3005. Наприклад, ІЗОЛОН клеїться на лист гіпсокартону і кріпиться до профілів через ІЗОЛОН.

 
ДОДАТКОВА ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ ПЕРЕГОРОДОК

Креслення 4
   При зведенні каркасних будинків встановлюють каркас із стійок з кроком 600 мм. Внутрішній простір каркасної стіни заповнюється листом ІЗОЛОНА ППЭ 3005 - 3008 або ППЭ НХ 3005 - 3008.
   Для пароізоляції стін використовується шар ІЗОЛОНА ППЭ 3003.

 

Другие статьи