Корзина
807 отзывов
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Материалы для шумоизоляции авто, перетяжка салона авто от "Изолон-Вест"
+380685738844
+380955738844
+380735738844

Тепло- і гідроізоляція підвалу і цоколя будинку

Тепло- і гідроізоляція підвалу і цоколя будинку

Тепло,-гідроізоляція підвалу і цоколя будівель

 Бажано проводити ці роботи одночасно і на зовнішніх стінах і цоколі, і стінах підвалу, оскільки при тепло- та гідроізоляції дуже важлива безперервність шарів укладки без стиків по висоті ізоляції.
По очищених від бруду бетону, арматурі та інших виступаючих частинах спочатку виконується гідроізоляція Изолоном ППЭ при товщині 3 мм в 2 шари стін підвалу і цоколю. Листи Изолон укладаються на мастику, розгладжуються і щільно притискаються до стіни так, щоб не було повітряних бульбашок.
Після цього по всій поверхні стіни підвалу, цоколя і зовнішньої стіни укладається теплоізоляційний шар на клею Неопрен-2136 з Изолону ППЭ  з розрахунку (2-3 шари); шари між собою з'єднуються клеєм.Теплоізоляція стін підвалу і цоколю облицьовується другим шаром Изолон ППЭ  товщиною 5-10 мм. Фасадна поверхня зовнішньої стіни і цоколя штукатуриться шаром полімерцементної мастики товщиною 8-10 мм з армуванням двома шарами склопластикової сітки з розміром комірок 5 х 5 або 5 х 10 мм.
Потім пошарово, як показано на кресленні, настилається підлога підвалу. Наступною операцією буде засипка грунту навколо будинку і укладання навколо нього відмостки.
Попередньо під неї робиться поглиблення в грунті шириною 90 см і глибиною 15 см; насипається в неї пісок завтовшки 5 см і по ньому укладається утеплювач - Изолон ППЭ , зверху - гідроізоляційний шар Изолону на клею «Неопрен - 2136», а потім пісок і плити або моноліт бетону М300-М400 з нахилом 2-3%.
Стик відмостки і стіни цоколя зашпаровуються (як показано на рис. 1) пошарово еластичною морозостійкою мастикою, армованою трьома шарами склопластикової сітки.

Другие статьи