
Шумоізоляція для авто 10 мм із фольгою СПЛЕН Єконом 10 ФК, шир. 100 см
405 ₴/пог.м
- В наявності 98 од.
- Код: splen-eco-10fk-R
- +380 (95) 573-88-44Vodafone, Viber 2, Telegram
- +380 (73) 573-88-44lifecell, Viber 3
Шумоізоляція для авто 8 мм із фольгою СПЛЕН Єконом 8 ФК, шир. 100 см
СПЛЕН ― Спінений поліетилен.
ЕКОНОМ — закрито-пористий, хімічно-зшитий пінополіетилен, з поперечно пов'язаною молекулярною структурою.
10 ― товщина матеріалу в мм.
Ф - фольга алюмінієва полірована.
К — клей — розплавлення постійної липкості з високою клейкою властивістю, нанесений на один бік матеріалу та захищений антиадгезійним папером або плівкою.
Також ви можете вибрати інші матеріали для шумоізоляції: самоклейна, фольгована, зі спіненого каучуку та додатково для віброізоляції.
СПЛЕН ЕКОНОМ 8 ФК ― самоклейний тепло-, шумоізолювальний фольгований матеріал із хімічно зшитого пінополіетилену для оброблення елементів кузова автомобіля, у формі полотна завширшки 1,0 м, гігієнічно чистий, стабільно еластичний, закритопористий за щільності 33 кг/с дуже малим відсотком водопоглинання — менш ніж 1% (за об'ємом). Якісний теплоізолятор, шумозахист від ударного передавання звуку, має високу стійкість до атмосферних впливів, зокрема й до ультрафіолетового випромінювання, не втрачає гнучкості й еластичності під час — 60 °C, витримує тривалий час температури + 125 °C. Пріючості цього матеріалу перед іншими аналогічними тепло- і шумоізоляції автомобіля, складається насамперед в їхній екологічній чистоті та збереженні стабільності всіх основних експлуатаційних властивостей (теплоізоляційних і акустичних показників, вологостійкості та гідрофобності, пружності й еластичності) упродовж тривалого періоду, за всіх умов експлуатації. Крім цього, СПЛЕН має гарну мікробіологічну, оливу-, нафтопроду- та бензостійкість, сумісний практично з будь-якими матеріалами. Легко монтується на складні поверхні.
СПЛЕН фольгований використовується як тепло та звукоізолятор, використовуючи принцип відбиття тепла фольгованим пінополіетиленом. Принцип відбивної ізоляції простий: тепло, як і світло, переноситься за допомогою випромінювання, а отже, потік тепла можна зупинити за допомогою відбиття. теплового випромінювання, відбиваючи до 97% теплового випромінювання. Використовуючи теплоізоляційні властивості спіненої структури пінополіетилену з низькою теплопровідністю й відбивні властивості полірованою неокисленною алюмінієвою фольги можна 80% зменшити загальні теплові втрати. прошарок 10-20 мм.
Зони використання: дах, бічні стінки автомобілів, бусів, малотоннажних вантажівок, багажне відділення, усюди, де потрібне шумо-, теплоізолювальний матеріал цієї товщини.
Умови використання:
― Для забезпечення оптимального відбивного ефекту потрібна наявність повітряного прошарку 10-20 мм між фольгованим відбивальним шаром і матеріалом, наявним перед ним.
― Оптимальна температура нанесення самоклейного матеріалу +18 — 35 °C.
Не рекомендується наклеювати матеріал за температури нижче ніж +10 °C, через низьку адгезію (клейкості) клейового шару.
― Для створення міцного з'єднання поверхня, на яку наклеюється матеріал, має бути суха, чиста та знежирена нітророзчинником або подібними розчинниками.
― Самоклейний матеріал наносити на поверхню, яку клеїться матеріал, без тяги та перекосів. Зривати захисну плівку або папір треба перед нанесенням клейкого матеріалу.
― Гарантоване зберігання адгезивних властивостей клейкого шару від − 40 °C до +70 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шумоізоляція |
| Сумісність з моделлю | Nitro |
| Користувацькі характеристики | |
| Різновид | пог. м |
- Ціна: 405 ₴/пог.м










