Відбиваюча теплоізоляція, пароізоляція бані
При будівництві лазень і банних комплексів одним з найважливіших критеріїв оцінки якості парної є здатність утримувати тепло. Головним завданням фактично стає створення всім відомого «ефекту термоса». Баня, особливо в зимовий час, повинна гарантувати стабільно високу температуру всередині приміщення, що не так просто, так як дерев'яна яні лазні гниють від вологи, а цегляні - добре проводять тепло, тобто швидко вистигають. В якості термоізоляції лазні застосовуються різні теплоізоляційні матеріали
За своїми характеристиками Ізолон в якості відбиваючої теплоізоляції, пароізоляції для лазні або парної відрізняється від аналогічних матеріалів по товщині.
Наприклад:фольгований Ізолон ППЕ 3010 товщиною 10 мм
Для порівняння, аналогічні матеріали мають наступну товщину:
- цегла глиняна - 650 мм
- деревина - 120 мм
- пінобетон - 330 мм
- мінеральні мати - 77 мм
- пінопласт - 60 мм
Крім цього, він володіє рядом унікальних властивостей:
- стійкістю до температур від -80 до +120 ° С;
- гідрофобністю 99%;
- низьким коефіцієнтом паропроникнення 0.001 мг / м рік Па;
- низьким коефіцієнтом теплопровідності 0.031-0.040 (Вт / м ° С)
- низькою щільністю 26-45 кг / м 3;
- опором теплопередачі, що становить 1.2 м 2 ° С / Вт;
- питомою теплоємністю 1.95 кДж / кг ° С;
- ефективністю відбиття сонячних променів 97%
При будівництві лазні Ізолон варто застосовувати як при закладці фундаменту, так і при зведенні стін, утепленні дверей і вікон, а також стелі.
Для захисту стіни стіки бруса необхідно прокласти тонким шаром Ізолону. Потім кладеться утеплювач з пінополіетилену, після цього - гідроізоляція. Необхідно пам " ятати про зазор 3-4 см між гідроізоляцією і зовнішньою обшивкою фасаду. Між стіною і фундаментом також прокладається шар гідроізоляції з пінополіетилену.
Фундамент є однією з головних зон пароізоляції, оскільки грунтові води насичують грунт вологою, що не може не створювати небезпеки деформацій конструкції через просідання грунту, її промерзання в зимовий годину; з'єднання являється ризик утворення тріщин і перекосу вікон і дверей. Тому перш ніж утеплювати, для ізоляції дерев'яна кам'яного перекриття по грунту засипаємо грунт піском: потім стяжка 50 мм, використовується або бетонна, або цементно-піщана заготівля. Після цього кладеться шар гідроізоляції з Ізолону. Потім - балки і теплоізоляція лазні. Далі потрібно пароізолювати підлогу - тому рекомендується шар пароізоляції з Ізолону. І тільки потім настилається покриття з дощок або щитів.
Тепло-пароізоляція дерев'яна дерев'яних перекриттів
Якщо передбачається більш складний варіант з ізоляцією дерев'яна кам'яного перекриття з підпіллям, то крім утрамбованого піску і бетонної заготовки, які розміщені на грунт, застосовується гідроізоляція з Ізолону з високою щільністю, потім йде шар тепло-і пароізоляції, і тільки потім використовується підлогове покриття.
Пароізоляція для лазні - це необхідна умова її правильної побудови, а відбиваюча теплоізоляція лазні з пінополіетилену - один з кращих варіантів, що дозволяє щей заощаджувати енергію на обігріві бані, завдяки унікальній властивості відбиваючої ізоляції Ізолону.
- Теплоізоляція стін будинкуЯк правило, щоб вирішити проблему з холодом в приміщенні буває досить запобігти втраті тепла через двері і вікна, але в деяких випадках це рішення буде лише напівзаходом.
- Звукоізоляція міжкімнатних дверей своїми рукамизміст: Самостійна звукоізоляція дверного полотна Шумоізоляція розсувний конструкції